Zpět k vaší postavě ze střední školy

Na střední škole jste oblékala velikost třicet šest a vaše postava měla téměř míry modelky. Zakládala jste si na tom, že máte hezky vyrýsované břišní svalstvo a dbala jste na pravidelné cvičení. Najednou však nastal velký zlom, který je příčinou přibírání na váze u celé řady žen. Svatba a poté starost o rodinu a postupně i o několik malých dětí. V takovou chvíli se vzdá celá řada žen péče o sebe a svou postavu a veškerou energii přesune do péče o druhé.

cvičení s dcerou

Myslete na sebe

Uplyne pár let a děti trochu povyrostou. Najednou máte čas zastavit se podívat se sebekriticky do zrcadla. Co se to s vámi stalo? Co se stalo s tou přitažlivou mladou dívkou, které její postavu kde, kdo záviděl? Je čas pustit se do péče zase o sebe.

Jde to i s dětmi

Prvním argumentem celé řady maminek je to, že na pravidelné cvičení zkrátka nemají čas. Že si nemohou dovolit trávit dlouhé hodiny v posilovně, nebo běháním a opouštět tak své děti. My vám ukážeme, že jde cvičit i každý den. Stačí, když máte k dispozici vhodné cvičební pomůcky. Pamatujte si, že se jedná jen o změnu vašeho přístupu a že je třeba, abyste vy našli chuť něco měnit. A kde je touha, je i způsob. Výborné pro domácí prostředí jsou posilovací gumy na cvičení. Perfektně poslouží začátečníkům a později i pokročilým. Budou vám vyhovovat po všech stránkách. Oceníte, že jsou velmi nenáročné na skladování, ale poskytují celou řadu možností, jak je využít. S jejich pomocí posílíte celou řadu svalů a již za několik týdnů se budete moci těšit z prvních výsledků vašeho úsilí. Určitě najdete čas, na dvacet minut denně. Při sledování televize, nebo dokonce společně s vašimi dětmi. A až bude hezké počasí, můžete společně cvičit i venku. Gumu si s sebou snadno vezmete.

metr

Prohlédněte si bohatou nabídku pomůcek pro cvičení a brzy si objednejte tu svou, která vám pomůže k vysněné postavě.