Podnikatelský úvěr pro každého

Sháníte podnikatelský úvěr, který by vám pomohl z nesnází? Dostali jste se do těžkých finančních problémů a nevíte, jak z nich uniknout? Hrnou se na vás upomínky za nezaplacené faktury nebo za zákonné předpisy OSSZ a VZP? Máte na krku exekuci? I v těchto zdánlivě neřešitelných situacích se dá něco dělat! Zvolte nebankovní hypotéku!

domek

Hypotéka bez registru

Hypotéka bez registru je finanční produkt vhodný pro podnikatele všeho druhu. Ať jste velcí podnikatelé, máte vlastní firmu či velkou společnost nebo jste přímo korporací, či jste pouze malí drobní živnostníci, ve všech případech si můžete sjednat podnikatelský úvěr. Stačí mít založené podnikání a provádět činnost https://nebankovni-hypoteka-cz.cz/hypoteka-bez-registru/.

  1. Hypotéka v bankách je v poslední době problém

Ptáte se, čím to je? Banky mají jasně daná pravidla, která nesmějí v žádném případě překročit. Proto se první dívají na záznamy v registrech, pak na vaši bonitu, čili jaký máte věk, jak jste na tom s placením a tak podobně. Jakákoliv nesrovnalost a peníze vám neposkytnou. To platí i v případě registrů, možná jste to doposud nevěděli, ale záznam v registru dlužníků můžete mít velice snadno. Stačí jedna opožděná nebo nezaplacená splátka a týkat se to může čehokoliv. Jedna opožděná splátka internetu, nebo jedna nezaplacená faktura včas a už jste v registru zapsáni. Registrů je více není jenom jediný a záznamy se nemažou po roce nebo po dvou, ale až po více letech. Také pro některé z nás zřejmě překvapení, proto není vůbec snadné získat úvěr v bance.

  1. Nebankovní společnosti

Zcela jinými pravidly se řídí v nebankovních společnostech, protože se jedná vlastně o soukromé společnosti, které v dnešní době nabízí stejně kvalitní podmínky, jako je tomu v běžných bankách, proto mohou spolehlivě konkurovat bankám a v mnohých ohledech tak činí.

bankovky

  • Nevadí záznamy v registrech, ani nízký příjem či nízké daňové přiznání u podnikatelů.
  • Získat můžete až 70% odhadní ceny nemovitosti.
  • Splácet můžete až po dobu 30 let.
  • Žádné poplatky předem.
  • Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí, pozemkem, domem, bytem, hotelem, chatou, zahradou, komerčním objektem či jinou nemovitostí.